Teneryfa miejscem moich inwestycji w zagraniczne Nieruchomości…

Ciekawe nowe strony z mieszkaniami na teneryfie
http://www.nieruchomosciteneryfa.pl/mieszkania-na-teneryfie-na-sprzedaz.html

tu z kolei apartamenty na teneryfie
http://www.nieruchomosciteneryfa.pl/apartamenty-na-teneryfie-na-sprzedaz.html

tu mamy ciekawe przykłady domów
http://www.nieruchomosciteneryfa.pl/domy-na-teneryfie-na-sprzedaz.html

i willi
http://www.nieruchomosciteneryfa.pl/wille-na-teneryfie-na-sprzedaz.html

a dla niektórych którzy uwielbiają małe domki typu bungalow
http://www.nieruchomosciteneryfa.pl/bungalowy-na-teneryfie-na-sprzedaz.html

Jestem dość młodą kobietą biznesu, jak na panujące obecnie warunki i stosunkowo od niedawna zajmuję się inwestowaniem wolnych środków w nieruchomości, aby zwiększyć swe zyski i zabezpieczyć się na przyszłość. Wiadomo, w biznesie z powodzeniem obowiązuje powiedzenie „raz na wozie, raz pod wozem”, a więc przezorność jest wskazana, a wspomniane nieruchomości nie od dziś uznawane są za dość bezpieczny obiekt do lokowania pieniędzy przeznaczonych pod inwestycje. W związku z tym z lekką taką nieśmiałością poruszam się po płaszczyźnie inwestycji i zbieram wszelkie ciekawe wskazówki odnośnie ich poprawnego przeprowadzania. Ostatnio udało mi się na przykład ubić intratny interes, o którym chciałabym Wam opowiedzieć.
Znajomy przedsiębiorca z pokrewnej branży zasugerował mi, że powinna zainteresować się inwestycjami w nieruchomości usytuowane w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach na Zachodzie. Podobno są one znacznie bardziej opłacalne w skali czasu, jednak wiążą się z większym wydatkiem na początku całego przedsięwzięcia. Jako że zawsze lubiłam zagraniczne wypady i wypoczynek na pięknych plażach, zaintrygowały mnie nieruchomości na Teneryfie. Posesje znajdujące się na jej terenie do sprzedaży to w dużej części luksusowe apartamenty o dość znacznej wartości, toteż oceniłam, iż ryzyko ponoszę stosunkowo niewielkie. W finalizacji transakcji zakupu upatrzonej posesji pomogło mi polskie biuro nieruchomości działające na Teneryfie Mdrinversion. Dzięki temu mam pewność, że cała procedura odbyła się zgodnie z obowiązującym prawem. Co więcej, jeśli interesują nas nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich, apartamenty tamtejsze są naprawdę atrakcyjne, więc warto przy okazji urlopu rozważyć zakwaterowanie się w jednym z nich. Uważam, że to bardzo ciekawa sprawa i nie mogę doczekać się chwili oddechu, kiedy to zaczerpnę odpoczynku w mojej posesji na Teneryfie.

Wymarzone Apartamenty na Wyspach Kanaryjskich…

Pewnego dnia wpadłam na pomysł by odwiedzić sławne Wyspy Kanaryjskie. Nie miałam problemu z opłatami wizowymi ponieważ archipelag wysp kanaryjskich leży na granicy Unii Europejskiej dzięki czemu ominęły mnie zbędne opłaty. Do przekroczenia granic potrzebowałem jedynie dowodu osobistego. Spokój i ciepły klimat sprzyjały mi podczas pobytu na Teneryfie. Tamtejsza przejrzystość wody zachwyciła mnie i pobudziła do refleksji nad własnym życiem. Na plaży przyszedł mi do głowy pomysł na intratny interes. Postanowiłam zakupić tam apartamenty pod wynajem. Zakupiłam przestronny i wystawny lokal mieszkalny w południowej części wyspy gdzie panuje cieplejszy oraz niezbyt wilgotny klimat. Uraczony pięknym widokiem z okna byłam z jednej strony nad przepaścią a z drugiej w apartamencie moich marzeń. Zadłużając się uświadomiłam sobie, że inwestycja w remont lokalu z pewnością się opłaci. Po tygodniu miałam gotowe miejsce pod wynajem.
Zainteresowana wynajmem podpatrywałam miejsca ogłoszeń i jeszcze przed wylotem z wyspy udało się zarobić pierwsze pieniądze. Wracając do kraju wiedziałam już, że mam gdzie uciec wraz ze swym dorobkiem życia. To była moja inwestycja życiowa.

http://nieruchomosciteneryfa.pl/

Dlaczego Teneryfa?
Na Wyspach Kanaryjskich lato trwa cały rok, a tutejszy klimat zalicza się do najbardziej stałych na świecie, Teneryfa to 12 miesięcy lata;
Ceny nieruchomości są bardzo atrakcyjne – można nabyć ładne mieszkanie dwupokojowe za kwotę 100 tys. EUR;
Teneryfa to największa i najbardziej rozwinięta wyspa archipelagu, która zachwyca pięknymi i różnorodnymi krajobrazami;
Znakomita infrastruktura – autostrada, dwa lotniska, porty, pola golfowe;

Reklamy