Apartamenty na Teneryfie
W przeciągu minionych lat wiele ludzi z całego świata a także polaków zdecydowało się na zakup nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich. Najbardziej popularna w tym aspekcie jest Teneryfa, wspaniała wyspa słońca i dobrej pogody. Niewątpliwie jednym z powodów dla których to Polacy kupują nieruchomości na Teneryfie jest nieskazitelna pogoda oraz klimat który sprawia, że chce się żyć. Kupno studia, apartamentu, domu czy willi jest również doskonałą inwestycją. Część właścicieli swoich nieruchomości wykorzystuje je do wynajmu turystom przyjeżdżającym na wakacje na Wyspy Kanaryjskie.
Na Teneryfie nie brakuje nieruchomości na sprzedaż, jest ich naprawdę sporo i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ceny takich apartamentów nie różnią się niczym od cen mieszkań w dużych miastach Polski. Można bez problemu zakupić apartament po okazyjnej cenie na zadbanym i nowoczesnym osiedlu bądź też taki do remontu. Wszystko zależy od wymagań osób zainteresowanych zakupem. Myśląc o zakupie nieruchomości, która będzie przeznaczona wyłącznie pod inwestycję czyli wynajem turystom warto wybrać takie miejsca jak Los Cristianos, Playa de Las Americas, Costa Adeje czy Playa Faniabe. To są najbardziej turystyczne miejscowości na całej Teneryfie położone blisko plaży, gdzie życie tętni cały dzień i noc i to przez 12 miesięcy. Znajdują się tam sklepy, bary, restauracje, centra handlowe, dyskoteki i puby czyli wszystko czego potrzeba turyście na wakacjach. Ważnym elementem w przypadku zakupu apartamentu czy jakiejkolwiek innej nieruchomości typowo pod wynajem na czas krótszy niż 3 miesiące jest fakt, iż obiekt ten musi posiadać licencje na wynajem. Dlatego też polskie biuro prawne i nieruchomości mdrinversion.com działające od 8 lat na wyspie pokazuje wtedy klientom tylko te obiekty spełniające wymogi wynajmu i posiadające licencje.
Natomiast jeśli interesuję Cię zakup apartamentu wyłącznie dla siebie z myślą o swoim własnym kącie, każdy powinien zastanowić się w jakiej części Teneryfy czuje się najlepiej. Czy interesują go turystyczne miejscowości, tętniące życiem non stop, czy też może spokojniejsze dzielnice, gdzie można się wyłączyć i zrelaksować, podziwiając przy tym widoki Teneryfy.
Biuro mdrinversion to jedyne biuro prawne i nieruchomości na wyspie. Cieszy się ogromnym poparciem ze strony polskich klientów. Podchodzi do klientów indywidualnie i z całym zaangażowaniem, aby ten był usatysfakcjonowany.

Zapraszamy
www.apartamentyteneryfa.pl

Reklamy