Fuerteventura moją ulubioną z Wysp Kanaryjskich!!!

Każdego roku najbardziej wyczekiwanym przeze mnie okresem jest letni urlop.

Wszelkiego typu święta, jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc, przestały mnie fascynować, od kiedy skończyłem kilkanaście lat, natomiast jak zacząłem chodzić do pracy, przestały wiązać się one z jakimikolwiek głębszymi emocjami. Urlop to jednakże jedyny okres w roku, kiedy mam czas w stu procentach dla siebie. Na co dzień bowiem raczej nie zaliczam się do osób, które nie mają co robić z czasem – takie są uroki pracy za wysokie wynagrodzenie. No ale świadomie wybrałem swoją życiową drogę, więc pretensje mogę mieć tylko do siebie. I tak ich nie mam.

Fuerteventura Wyspy Kanaryjskie

Wracając do kwestii urlopu, w tym roku postanowiłem nie żałować sobie przyjemności i wybrałem się na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie.

Wspomnianego miejsca chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – owiane jest ono bowiem prawdziwą legendą, a wśród miłośników podróży z całego świata słynie z przepięknych krajobrazów i mnóstwa atrakcji, dzięki którym można się doskonale bawić. Osobiście lubię spędzać czas w swoistym oddaleniu od wielkich skupisk ludzkich, dlatego też za siedzibę mojej kwatery wybrałem wyspę Fuerteventura Wyspy Kanaryjskie bowiem nie są zbyt obszerne, w związku z czym na dwóch największych z nich, a więc na Teneryfie i Gran Canarii, przez cały rok ruch turystyczny praktycznie nie ustaje. Fuerteventura natomiast może zaoferować błogi spokój i niepowtarzalne krajobrazy. Mogłem zatem wypoczywać sobie w spokoju, a gdy chciałem nieco bardziej zaszaleć, na pobliskich wyspach miałem ku temu mnóstwo okazji. Cieszę się bardzo, najmocniej z tego, że udało mi się naładować akumulatory na kolejny rok ciężkiej pracy.

Reklamy