Nie od dziś wiadomo, że na zagranicznych nieruchomościach można nieźle zarobić. Jeżeli wiemy, jak skutecznie inwestować pieniądze, atrakcyjne nieruchomości to stabilne i dające względnie duże zyski obiekty pod wspomniane inwestycje. Nie dość, że z czasem można dany dom lub mieszkanie odsprzedać ze sporym profitem, to do tego czasu wskazany wręcz jest wynajem posiadanych przybytków osobom trzecim, co samo w sobie generuje już przecież comiesięczne zyski. Osobiście trudnię się podobnym procederem już wiele lat, a że lubię ambitne przedsięwzięcia, zamyśliłem jakiś czas temu zainwestować gotówkę w domy położone na Wyspach Kanaryjskich. Oczywiście na początek zamierzam kupić tylko jeden dom i jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, rozszerzę swoją działalność o kolejne obiekty. Póki co jednakże jestem na poziomie analizowania rynku kanaryjskich nieruchomości.

W kwestii miejsca, gdzie znajdować się będzie należący do mnie wkrótce dom, biorę pod uwagę trzy największe wyspy spośród kanaryjskiego archipelagu: Teneryfę, Gran Canarię i Fuerteventurę. Za sprawą współpracy z polskim biurem nieruchomości, które specjalizuje się w pośrednictwie w sprzedaży domów, mieszkań i lokali użytkowych usytuowanych na Wyspach Kanaryjskich, mam rozeznanie w sprawie ich ceny i lokalizacji. Na podstawie przytoczonej wiedzy stwierdzam, że jeśli chodzi o domy Teneryfa jak na razie przekonała mnie do siebie najbardziej. Także z tego względu, że jest to najgęściej zaludniona wyspa wchodząca w skład kanaryjskiego archipelagu. Niemniej jednak zapewne minie jeszcze trochę czasu zanim podejmę ostateczną decyzję odnośnie wyboru konkretnego domu, gdyż jak na razie to najodważniejsza z czynionych przeze mnie inwestycji i bardzo zależy mi na jej powodzeniu.

Własny dom na Wyspach Kanaryjskich.

Wyspy wulkaniczne to istny raj dla biura pośrednictwa nieruchomości. Ostatnio wielu inwestorów z europy sporą cześć swego majątku przeznacza na wykup nieruchomości.Wyspy Kanaryjskie domy są atrakcją nie tylko dla turystów ale też dla stałych gości, którym sprzyja infrastruktura i niskie podatki. Magia tego miejsca przyciąga z ogromną siłą. Ma to związek z klimatem nad oceanem Atlantyckim oraz słodyczą bananów i rumu. Podstawą posiłków na Wyspach Kanaryjskich są owoce morza oraz ryby.

 

Wyspy Kanaryjskie domy

Wyspy Kanaryjskie domy

Życie nocne obfituje w kluby i bary w których można skosztować kilka rodzai trunków. Do nich zaliczają się również popularne odmiany rumu. W procesie produkcji specyfiku używa się miodu palmowego.

Kolorowe życie obywateli Hiszpanii sprzyja wypoczywaniu i wylegiwaniu na słońcu w zaciszu palmowego raju. Moc owoców dostępnych przez cały rok typu banany, których spożywanie poprawia samopoczucie oraz nastrój. Z uwagi na ich skład są bardzo zdrowe, posiadają dużo kalorii oraz tryptofan poprawiający humor.

Nie wiem czy kiedykolwiek będzie mnie stać na zakup nieruchomości w tej pięknej acz niedrogiej krainie. Patrząc jednak wstecz na przyjaciela, który tam założył interes, dziś cieszy się z inwestycji pod palmami i powiększa swoje zyski. Myślę, że warto korzystać z tego typu okazji bo w naszym kraju mało osób decyduje się na założenie swej działalności. Przyczyn takich wydarzeń należy upatrywać w absurdalnie wysokich podatkach, które zmuszają nas do oddania bezpowrotnie zysków państwu.

Atrakcyjne nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich

Jestem przekonany, że za życia jeszcze trafie do tego raju jakim są Wyspy Kanaryjskie nieruchomości bowiem są intratną inwestycją dla biznesu w Hiszpanii. Klimat tamtejszych plaż wyzwala w człowieku dodatkowe pokłady energii potrzebnej do życia na tej przepięknej wyspie. Interes jaki prowadzi mój kolega ucieszył mnie bo dzięki temu spędziłem urlop wypoczynkowy na Teneryfie. Było wprost idealnie tak jak sobie to wyobrażałem po obejrzeniu pierwszych zdjęć z tego miejsca w środkach masowego przekazu. Owoce były dostępne zawsze i prawie wszędzie a plaże wprost zachwycały swą kolorystyką oraz zróżnicowaniem podłoża. Starałem się zobaczyć jak najwięcej dlatego nie marnowałem czasu na wylegiwanie się na plaży tylko przemieszczałem się z wyspy Teneryfa na wyspę Gran Canaria i Fuerteventura.

Zachwycały mnie tamtejsze centra handlowe w dzień a po zmroku dynamiczne życie nocne. Nie spodziewałem się aż takiego zróżnicowania na Wyspach Kanaryjskich. Wyspy są niemalże samo wystarczalne. Produkuje się tam kilka rodzajów rumu. Nie zabraknie również bananów o każdej porze roku. Do tego nie jest drogo dla palaczy tytoniu bowiem paczka kosztuje o połowę mniej niż w Polsce. Rajskie plaże zachęcają do windsurfingu i kitesurfingu.

Wyspy Kanaryjskie nieruchomości

Wyspy Kanaryjskie nieruchomości

Uwielbiałem przechadzki wzdłuż brzegu pomiędzy lądem obfitującym roślinnością, a przejrzystym morzem Atlantyckim. Imponowały tam wille, które przyciągały uwagę najzamożniejszych tego świata by inwestować za pośrednictwem polskiego biura nieruchomości Fuerteventura.

 

Reklamy