Wymarzona emerytura na Wyspach Kanaryjskich.

Zakładam, że w życiu każdego człowieka zachodzi okres, kiedy chciałby on zaznać pewnej odmiany. Dlatego też przez całe moje zawodowe życie sumiennie odkładałem pieniądze, by emeryturę przeżyć gdzieś daleko od szarej polskiej rzeczywistości. W gruncie rzeczy nie uważam, że w ojczystym kraju jest jakoś szczególnie źle, gdyż w zasadzie mogło być gorzej, jednak jesień mego życia zaplanowałem spędzić w malowniczym rejonie świata, bez stresu i problemów. Jako że nigdy nie biedowałem, a wręcz odwrotnie – wiodło mi się całkiem nieźle, na moim rachunku oszczędnościowym zgromadziła się przez lata całkiem pokaźna sumka. Rozmyślając nad tym, jak najlepiej ją zainwestować, trafiłem na stronę internetową polskiego biura nieruchomości, funkcjonującego z kolei na Wyspach Kanaryjskich. Po wstępnym przejrzeniu jego oferty stwierdziłem, że w sumie jestem w stanie sprawić sobie przytulny domek na którejś z wysp. Musiałem jednak rozważyć jeszcze wszystkie „za” i „przeciw” tego przedsięwzięcia.

Rewelacyjny urlop na Wyspach Kanaryjskich.

Sezon wakacyjny w pełni, a ja w tym roku zupełnie zapomniałem o wykupieniu z odpowiednim wyprzedzeniem urlopowych wczasów. Rok w rok wyjeżdżam za granicę do atrakcyjnie turystycznych krajów, aby liznąć nieco obcych kultur, więc żeby podtrzymać ów zwyczaj rozpocząłem niedawno wypatrywanie jakichś interesujących ofert last minute. Mówiąc szczerze, nie przypuszczałem, że natrafię na jakieś wyjątkowo intrygujące propozycje. Tymczasem w jednym z biur turystycznych odkryłem wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie, której cena idealnie wręcz współgrała z moim urlopowym budżetem. Niewiele się namyślając, wykupiłem wspomnianą wycieczkę i zacząłem organizować się na swą wakacyjną wyprawę.Okazało się, że wykupiona rzutem na taśmę wycieczka została jedną z najlepszych, jakie w życiu odbyłem. Jak sięgam pamięcią, niewiele miejsc na świecie może równać się z klimatem i niesamowitymi wręcz atrakcjami, jakie mają do zaoferowania WyspyKanaryjskie apartamenty, w jakich pomieszkiwałem w trakcie wycieczki, były na bardzo wysokim poziomie, lecz nie to jest oczywiście najważniejsze dla rasowego podróżnika. Bardzo spodobały mi się niezwykle czyste plaże oraz pogoda ducha miejscowych ludzi, którzy względem turystów są niezwykle życzliwi i uczynni. Nie mogę także narzekać na życie nocne, gdyż na Wyspach Kanaryjskich odnaleźć można mnóstwo wszelkiej maści klubów, gdzie dobra zabawa nie ustaje do wczesnych godzin porannych.

Nowy interes na Wyspach Kanaryjskich.

Aby bezustannie generować zyski, nie można pozwolić na to, by nasz kapitał leżał bezużytecznie na koncie. Oszczędzanie na lokacie jest dobre dla osób, które boją się odważnych rozwiązań w postaci inwestowania na giełdzie lub w atrakcyjne nieruchomości. Ja akurat preferuję samodzielne dysponowanie zgromadzonym przez siebie majątkiem, więc samodzielnie lokuję swe środki pieniężne w wybrane przez siebie obiekty. W ciągu kilkunastu lat zdążyłem wyrobić w sobie swoiste przeczucie odnośnie tego, które transakcje okażą się najbardziej opłacalne. Nieskromnie muszę stwierdzić, iż w ciągu ostatnich lat jestem zdecydowanie „do przodu” z mymi inwestycjami, toteż postanowiłem rozwinąć skrzydła i zainteresować się rynkiem zachodnich nieruchomości. W wielu zachodnich krajach niedawny kryzys gospodarczy wyrządził prawdziwe spustoszenie, co akurat inwestorom daje wiele rozmaitych możliwości na zapewnienie sobie sporego dochodu. Idąc tym tropem, zamyśliłem zakupić jakąś nieruchomość, na przykład hotel lub apartamentowiec, którą nie tylko po czasie mógłbym odsprzedać z zyskiem, lecz również zarobić na niej dzięki wynajmowi lub świadczeniu usług turystom. Po wielu godzinach analizowania tematu doszedłem do wniosku, że najlepsze rozwiązania mają do zaoferowania Wyspy Kanaryjskie. Zdecydowałem się kupić kompleks wypoczynkowy, w skład którego wchodziły luksusowe Wille Wyspy Kanaryjskie to przecież rewelacyjny ośrodek turystyczny, a więc o klientów nie będę musiał się martwić. Kiedy piszę te słowa, na miejscu trwają drobne prace remontowe, po zakończeniu których nastąpi otwarcie mojego już kompleksu wypoczynkowego. Żywię głęboką nadzieję, że nie będę zawiedziony osiąganymi przeze mnie zyskami, gdyż przyznam szczerze, że chyba sam wybiorę się wypocząć na Wyspach Kanaryjskich.

Reklamy