Od kilku dni prowadzę swój biznes na Wyspach Kanaryjskich. Wpadłem na ten odważny pomysł, rozmyślając nad ekspansją mojej działalności gospodarczej, polegającej na eksporcie ekskluzywnych produktów spożywczych z całego świata. Obracam najdroższymi i jednocześnie unikalnymi towarami, które skierowane się do najzamożniejszych klientów, miłujących luksus i prowadzących wystawne życie. Jako że Wyspy Kanaryjskie to raj turystyczny, gdzie można napotkać na bogatych wycieczkowiczów ze wszystkich stron świata, uznałem, że będzie to doskonałe miejsce do rozwinięcia skrzydeł. Wcześniej myślałem o inwestycjach na kontynencie europejskim, jednak wszędzie funkcjonują już instytucje zajmujące się podobną działalnością do mojej, a na Wyspach Kanaryjskich zgodnie z uzyskanymi przeze mnie informacjami nie powstała jeszcze hurtownia z prawdziwego zdarzenia, która obracałaby ekskluzywnymi towarami spożywczymi z najwyższej półki.

Wkroczenie na rynek kanaryjski nie było wcale takie trudne, jak początkowo przypuszczałem. Wyspy Kanaryjskie sprzyjają przedsiębiorczej działalności ze względu na obowiązujące na nich przepisy prawne. No a poza tym obecność na nich polskiego biura nieruchomości znacznie ułatwiła mi nabycie lokalu stanowiącego siedzibę oddziału mej firmy i jednocześnie centrum dystrybucyjne na importowane towary. Jeśli moje analizy okażą się trafne, nie powinienem narzekać na zyski, jakie zapewni mi mój biznes Wyspy Kanaryjskie z racji swego uwarunkowania turystycznego sprzyjają ekskluzywnym zakupom, więc mam nadzieję, że nie będę żałować podjętej decyzji o otwarciu na nich filii mej firmy. W końcu niewielu znam przedsiębiorców, którzy odważyliby się na tak odważny krok, a jak powszechnie wiadomo – do odważnych świat należy.

Bardzo lubię zarabiać pieniądze. Można powiedzieć, że jestem uzależniony od zdobywania zysków. Aby zaspokoić swój głód, przeprowadzam inwestycje w nieruchomości. Tym sposobem moje konto oszczędnościowe systematycznie jest zasilane kolejnymi wpływami, a ja nie poprzestaję na laurach i bezustannie poszukuję nowych obiektów pod dochodowe interesy. Jakiś czas temu poważnie zainteresowałem się zachodnioeuropejskim rynkiem nieruchomości, gdyż stwierdziłem, że w Polsce osiągnąłem wszystko, co było można. Cenię sobie bardzo osobisty rozwój i staram się różnicować swe inwestycyjne przedsięwzięcia, więc stwierdziłem, że pomysł, by wkroczyć ze swoimi planami za granicę pozwoli mi zaspokoić swe ambicje.

 

Fuerteventura apartamenty

Fuerteventura apartamenty

Jakby nie było, zachód Europy obfituje w wiele atrakcyjnych pod względem inwestycyjnym miejsc. Analizowałem więc sytuację rynku nieruchomości poszczególnych krajów po kolei, by dowiedzieć się, gdzie opłaci mi się najbardziej inwestować. Gdy doszedłem do Hiszpanii, zrozumiałem, że warto zainteresować się szczególnie należącymi do niej Wyspami Kanaryjskimi. To już co prawda nie Europa, ale prawodawstwo i standardy jak najbardziej europejskie. Pomyślałem, że skoro panuje na wspomnianych wyspach tak wielki ruch turystyczny, intratnym biznesem będzie zakup apartamentowca w celu wynajmowania zamożniejszym wycieczkowiczom lokalów, w których mogliby spędzić swój pobyt. Po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że najatrakcyjniejszy pod względem moich preferencji obiekt znajduje się na wyspie Fuerteventura  Apartamenty, jakie wchodzą w skład owego budynku, spełniały moje oczekiwania, toteż nie wahałem się długo. Kooperacja z polskim biurem nieruchomości, pośredniczącym przy niniejszej transakcji, umożliwiła mi błyskawicznie sfinalizować transakcję. Teraz pozostaje tylko czekać na pierwsze zyski…

Wyspy Kanaryjskie a w szczególności Teneryfa zamieszkiwana jest przez sporą liczbę osób. Dużą popularnością w śród Polaków cieszą się inwestycję w Hiszpanii. Archipelag Wyspy Kanaryjskie Teneryfa to prestiżowe miejsce zarówno dla inwestorów jak i dla turystów pragnących zaczerpnąć zachodniego ciepłego klimatu. Z uwagi na uczestnictwo Hiszpanii w Unii Europejskiej inwestycje na wyspach są bardzo atrakcyjne dla przyszłych inwestorów, ponieważ należą do strefy ekonomicznej i posiadają 4% podatku dochodowego. To bardzo niskie podatki dla polskich inwestorów, którzy robią interesy wynajmując nieruchomości na wyspie Gran Canaria.

 

Wyspy Kanaryjskie Teneryfa

Wyspy Kanaryjskie Teneryfa

W dobie kryzysu w Hiszpanii warto inwestować w nieruchomości z uwagi na rosnące ceny. Już teraz jest tam kilka firm polskich takich jak Wyspy Kanaryjskie Teneryfa, które pośredniczą w wynajmie apartamentów i domów. Zakup nieruchomości cieszy się ogromną popularnością wśród polaków dla których brak dodatkowych zezwoleń ułatwia zakup ewentualnych miejsc do zamieszkania. Kontrahent musi jedynie posiadać numer identyfikacji obcokrajowca co jest odpowiednikiem polskiego NIP. Gdy już zdecyduje się na zakup nieruchomości aby wszelkie transakcje były przeprowadzane bezproblemowo wypada założyć konto bankowe w Hiszpańskim banku.

Można długo rozprawiać na temat mikroklimatu Teneryfy oraz wysp sąsiadujących typu Gran Canaria, ale to co najistotniejsze to idealne temperatury dla europejczyków gdzie słońce świeci zawsze a lato trwa 12 miesięcy. Dlatego warto inwestować w Nieruchomość bo standard życia jest nieporównywalny z żadnym innym miejscem na ziemi.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej otworzyć intratny biznes. Wiele pomysłów zostało już wykorzystanych i żeby móc zaproponować swym potencjalnym klientom konkurencyjną ofertę, trzeba się nieźle namyślić. A i to nie daje pewności, że uda nam się osiągnąć sukces. Dlatego też od kilku lat, zamiast prowadzić własną działalność gospodarczą, zajmuję się inwestowaniem dotychczas zarobionych środków w rozmaite nieruchomości.  Niektóre z nich wynajmuję instytucjom trzecim lub osobom prywatnym, inne użytkuję do czasu, aż nadarza się okazja do ich zyskownego odsprzedania. W każdym razie nie próżnuję, gdyż kiedy pieniądz nie jest w obrocie, ja nie zarabiam. Analizując swą sytuację materialną w ostatnim czasie, doszedłem do wniosku, że zgromadziłem na swych kontach sumę, która pozwoli mi zakupić całkiem nie najgorszy apartamentowiec gdzieś na zachodzie Europy. Uznałem, że jeśli ów apartamentowiec znajdować się będzie w miejscowości, gdzie przewija się przez cały rok wielu turystów, zbiję kokosy na wynajmowaniu im poszczególnych lokali… Postanowiłem przekuć w czyn mój zamiar, pozostało mi więc wytypować odpowiednią lokalizację i sfinalizować transakcję.

Nieruchomości Teneryfa

Nieruchomości Teneryfa

Przyjaciel polecił mi, abym zwrócił szczególną uwagę na Wyspy Kanaryjskie. Są one terytorium autonomicznym Hiszpanii, której gospodarka ostatnio nieco kuleje. W związku z tym liczyłem na to, że odnajdę tam dość atrakcyjne ceny na nieruchomości Teneryfa – stołeczna wyspa archipelagu kanaryjskiego – interesowała mnie najbardziej. Tam też upatrzyłem sobie apartamentowiec, który zamierzałem nabyć. Aby cała procedura kupna przebiegła jak najsprawniej, skontaktowałem się polskim biurem nieruchomości, którego siedziba usytuowana jest właśnie na Wyspach Kanaryjskich. Dzięki temu już niebawem pierwsi turyści zawitają do wynajmowanych przeze mnie apartamentów, gdyż finalizacja transakcji przebiegła gładko i bezproblemowo!

Reklamy